Комунальний заклад освіти «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №348» Дніпровської міської ради








Сторінка музруководітеля

Календар народних свят.

 

15 лютого - Стрітення господнє

 

                 

 

За народними віруваннями, цього дня - 15 лютого - зима зустрічається з весною. Стара баба Зима сперичається з молодою дівчиною Весною, кому йти, а кому вертатися. Якщо до вечора стало тепліше - перемогла Весна, якщо холодніше - Зима.

 

Зима і Весна

 

               

 

Насуплю я брови - говорить Зима, -
І вітер з морозом повіє.
Усе скрізь засине - рятунку нема
Під снігом замре, заніміє.
- А я засміюся, - Весна відмовля, -
І сонце пекуче засяє,
Прокинуться луки, ліси і поля,
 Усе зацвіте, заспіває.

 


Новий рік!

 

Є свято особливе, на нього чекають усі - і дорослі і діти. Усі ми віримо, що новий рік буде до нас ласкавим, обдарує нас удачею, щастям і здоров'ям.

 

... Новий рік, Новий рік.

Вже ступає на поріг.

Бути танцям круг ялинки.

Бути пісням, бути грі...

 

 

анимации без регистрации

 

Музично-естетична діяльність дитини в дошкільному навчальному закладі розглядається як цілісна система, в якій усі види музичної діяльності в поєднанні їх змістового, мотиваційного та операційного моментів, спрямовані на розвиток і виховання музичного сприймання, мислення, уяви та фантазії, творчої активності, ініціативи дітей. Для вирішення цих завдань в нашому дошкільному закладі естетично оформлена музична зала, музичний кабінет з необхідним обладнанням; куточки самостійної художньої діяльності в кожній групі; театральні костюми. Є свій ляльковий театр.

     Планування та послідовність музично-естетичної діяльності дітей у дошкільному навчальному закладі здійснюється за такою схемою:

 

 

 

 
 
 Музика в дошкільному закладі використовується у всіх видах діяльності як один з домінуючих засобів навчання ї виховання дітей. Музичне виховання сприяє розвитку інтонаційної виразності мови дитини, більш легкому засвоєнню дітьми звукового складу слів, про що свідчать розвиток звуковимови та виразності мовлення, фонетичного слуху дітей; просторовому сприйманню, ліпленню, малюванню, логічному мисленню. Через музичне стимулювання художніх вражень дітей.
Спільну роботу музичних керівників та педагогів можна простежить при організації та проведенні різноманітних музичних занять, свят, у тому числі і музично-театралізованих; розваг; днів відкритих дверей. Музичні керівники коректують музично-виховну діяльність вихователя на занятті в залежності від рівня розвитку його музичних здібностей.
 
 
 
 
 

1
2